Spa & Wellness

REGULUS TERMAL

Regulus Termal Otel ile kendinizi yeniden keşfedin

Afyon Regulus Termal Otelimizde bulunan hamamlarımızda; kaslarınız gevşeyecek, vücudunuz dinlenecek, ruhsal ve bedensel kirlerden arınacaksınız. Kendinizi yenilenmiş ve ferahlamış hissedeceksiniz.

Hamam

Afyon Regulus Termal Otelimizde bulunan hamamlarımızda; kaslarınız gevşeyecek, vücudunuz dinlenecek, ruhsal ve bedensel kirlerden arınacaksınız. Kendinizi Regulus yıldızı altında yeniden keşfedeceksiniz.

Sauna

Uçucu yağların kokusunun iyileştirici ve rahatlatıcı etkisi ile birlikte günün tüm stresinden arınacak ve daha sağlıklı bir bedene sahip olacaksınız. Ayrıca saunalarımızdaki yüksek buhar seviyesinin terlemeyi uyarıp cildinizi nemlendirmesiyle, sizleri gençleştirmesine tanık olacaksınız.

Masaj

Masajlarımız; sırt ağrısı, boyun veya omuz ağrısı, baş bağrısı, kireçlenme, depresyon ve anksiyete, sindirim sistemi rahatsızlığı, suşlar veya yumuşak doku yaralanmaları, spor yaralanmaları, artrit, endişe ve depresyon gibi birçok şeyin tedavisinde iyileştirici etkiye sahiptir.

Termal havuz

Termal havuzlarımızda bulunan kalsiyum, sodyum, magnezyum, klor, bikarbonat, sülfat, silisyum, iyot, karbondioksit, kükürt, radon ve tuz değerleri ile sizlere hem eşsiz bir deneyim hem de sağlık dolu bir tatil sunuyoruz.

Buhar odası

Buhar odası, yaklaşık 50°C'ye kadar ısıtılan ve nemin %100'e kadar çıktığı, özel olarak düzenlenmiş bir odadır. Sıcak ve nemli ortamın birleşimi vücudunuz üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir.

Çamur odası

Regulus Termal Otelinde bulunan zengin mineralli çamur banyomuz ile sedef hastalığı, egzama ve rozasea gibi birçok dermatolojik hastalığın semptomlarını hafifletebilirsiniz.

Tuz odası

Tuz odalarının bağışıklık, üst solunum yolu hastalıklarını iyileşmesi ve stres azaltıcı bir çok faydası vardır

REGULUS TERMAL

Yenilenme zamanı

Bilgi & Rezervasyon

0272 333 31 63

GİRİŞ TARİHİ

ÇIKIŞ TARİHİ

YETİŞKİN

ÇOCUK

1.ÇOCUK YAŞI

2.ÇOCUK YAŞI

3.ÇOCUK YAŞI

Rezervasyon
WhatsApp
Hemen
Ara