Restaurant

REGULUS TERMAL

Eşsiz lezzetler

restaurant

Dünya ve Türk Mutfaklarından eşsiz lezzetli tariflerle en iyi hizmet…

Afyonkarahisar’da güzel bir tatil yaşamak aynı zamanda da lezzetli yemekleri tatmak isterseniz, tüm damak tatlarına hitap eden zengin mutfağımız ile ev sıcaklığını yaşayabileceğiniz otelimizde sizleri bekliyoruz. Deneyimli şeflerimiz ve servis personellerimizle tüm hijyen kurallarına dikkat ederek; termal suyumuzla daha sağlıklı bir hayatın yanında yemeklerimizle de sizlerin sağlığını önemsediğimizi belirtmek isteriz.
Her sabah açık büfe kahvaltı ile lezzet dolu bir kahvaltının tadını çıkarabilirsiniz. Her çeşit ekmek, ev yapımı salça ve reçel, tadı damağınızda kalacak tereyağı ve diğer yağ çeşitleri, doyurucu bir yumurta, her çeşit içeceğimiz ve birçok aperatif bulunan kahvaltı büfemizden istediğinizi seçebilirsiniz.
Akşamları ise geleneksel Türk ve dünya mutfaklarından birçok çeşitle, yemeye doyamayacağınız keyifli bir akşam yemeği menümüz bulunmaktadır. Tüm bunların yanında çeşitli lezzetlerde salatalarımız ve tatlı menümüzle restaurantımızın kapıları tüm müşterilerimize her daim açıktır.

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Bilgi & Rezervasyon

0272 333 31 63

GİRİŞ TARİHİ

ÇIKIŞ TARİHİ

YETİŞKİN

ÇOCUK

1.ÇOCUK YAŞI

2.ÇOCUK YAŞI

3.ÇOCUK YAŞI

Rezervasyon
WhatsApp
Hemen
Ara